user
Aromaterapi’ye dair her şey bu festivalde

Sıradaki içerik:

Aromaterapi’ye dair her şey bu festivalde

e
sv

BURHANİYE BELEDİYESİ YAZ KURSLARI BAŞLADI

30 okunma — 05 Temmuz 2024 17:18

Burhaniye Belediyesi tarafından düzenlenen yaz kursları 600 öğrencinin katılımıyla başladı. 7-14 yaş arasındaki çocuklar için çeşitli etkinlikler sunan kurslar, çocukların yaz tatillerini verimli ve eğlenceli geçirmeleri amacıyla gerçekleşiyor.

Yaz boyunca devam edecek olan kurslar arasında resim, eğitsel oyunlar, İngilizce, basketbol, akıl zeka oyunları, okuma kulübü, drama, koro ve ritim, futbol, STEM, piyano, jimnastik-pilates, voleybol, eğlenceli matematik ve halk oyunları bulunuyor.

Yaz kursları hakkında açıklamalarda bulunan Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, “Burhaniye Belediyesi olarak, çocuklarımızın yaz tatillerini verimli ve keyifli geçirmeleri için düzenlediğimiz yaz kurslarımız başlamış bulunuyor. Sosyal belediyecilik anlayışını benimsiyor ve toplumumuzun her kesimine dokunmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda, çocuklarımızın gelişimine katkı sağlayacak, onları hem eğlendirecek hem de öğretecek çeşitli etkinlikler sunuyoruz. Amacımız, genç nesillerimizin kendilerini keşfetmeleri, yeteneklerini geliştirmeleri ve sosyal becerilerini artırmaları için fırsatlar yaratmaktır. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz. Yaz kurslarımıza katılan tüm çocuklarımıza keyifli ve öğretici bir dönem diliyorum.” dedi.

Burhaniye Belediyesi’nin düzenlediği yaz kursları, çocukların yaz tatilini hem eğlenceli hem de öğretici bir şekilde geçirmeleri için önemli bir fırsat sağlıyor.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.