user
Yıldız Asyalı: Hem iş hem tatil

Sıradaki içerik:

Yıldız Asyalı: Hem iş hem tatil

e
sv

BURHANİYE BELEDİYESPOR’DA YENİ KURUL ÜYELERİ BELLİ OLDU

33 okunma — 25 Haziran 2024 07:33

Burhaniye Belediyespor Kulübünün, Burhaniye Belediyesi Meclis Salonu’nda yapılan Genel Kurulunda yeni Yönetim Kurulu Üyeleri, Denetim Kurulu Üyeleri, Disiplin Kurulu Üyeleri ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Delegeleri Üyeleri seçildi.

Yapılan kurul üyeleri listesine göre Hasan Bayram, Osman Akkoç, Oktay Erbalaban, Murat Dinçer, Ahmet Bozkurt, Özgür Öztürk, İsmail Küçükkahraman, Murat Akın, Kemal Yılmaz, Aytaç Sürer, Abdurrahman Uğur Aslan, Şahabetin Öner, Bülent Başaran, Erhan Güngör, Cemal Akkılınç, Erol Kılıç, Mustafa Tuna, Hakkı Güray Demiröz Yönetim Kurulu üyeliğine getirilirken, Hasan Ender, Okan Dilik, İlyas Kolaşinli ise Denetim Kurulu üyeliğine getirildi.

Yapılan diğer kurul üyeleri listesine göre Erman Pazarbaşı, Nevzat Öğün ve Hakkı Göbekli Disiplin Kurulu üyeliğine getirilirken Özgür Öztürk, İsmail Küçükkahraman ve Erol Kılıç ise Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Kurulu üyeliğine getirildi.

Burhaniye Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlenen Kongre de hedef Bölgesel Amatör Lig’de Şampiyon olarak Burhaniye Belediyespor’u TFF 3.Lig’e taşımak olarak belirlendi.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.