user
Aleyna Tilki bir kez daha isyan etti: “Taciz çünkü!”

Sıradaki içerik:

Aleyna Tilki bir kez daha isyan etti: “Taciz çünkü!”

e
sv

Serdar Ortaç’ın TikTok isyanı

42 okunma — 23 Haziran 2024 08:37

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç’ın TikTok hesabı kapatıldı. Ortaç, bu karara “Sanki suç işlemişim gibi” diyerek tepki gösterdi.

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, son dönemde TikTok hesabında gerçekleştirdiği canlı yayınlarla adından sıkça söz ettiriyordu. Ancak, Ortaç’ın TikTok hesabının kapatıldığı haberi hayranlarını şaşırttı.

Instagram hesabından konuyla ilgili bir açıklama yapan Ortaç, “TikTok hesabımı kapatmışlar, sanki namus suçu işledim. Ben de Instagram’a geldim” ifadelerini kullandı.

Ayrıca, alkol ve sigara kullanmayı bıraktığını da duyuran Ortaç, “35 sene içen adam bir gecede bırakır mı ya… İçkisiz hayat acayip güzel. Bugün 23’üncü gün bitti, içkiyi ve sigarayı aynı anda bıraktım. 35 sene her gece içtiğim alkolü bıraktım” şeklinde konuştu.

Ortaç’ın hayranlarından gelen bir öneriye ise ilginç bir yanıt verdiği görüldü. Bir hayranının maddi zorlukları aşması için emlak işi yapması önerisine, Ortaç’ın “Emlak işi ben yapamam. Kafam basar mı benim bir şey alıp satmaya. ‘Bilsem ki’yi yazan adam, mal satabilir mi?” şeklinde cevap verdiği belirtildi.

Kaynak:Gecce.com

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.