user
Fırat Çelik’in tatil planları

Sıradaki içerik:

Fırat Çelik’in tatil planları

e
sv

Aleyna Tilki bir kez daha isyan etti: “Taciz çünkü!”

40 okunma — 23 Haziran 2024 08:36

Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde sahne kostümlerinin eleştirilmesine yönelik, “İnsanlar her şeye tepki gösteriyor. Şarkılarımı eleştirebilirler ama özelime müdahale edemezler. Bu biraz taciz gibi geliyor” demişti. Genç şarkıcıya bu sözleri hatırlatıldığında, konuyla ilgili yeni bir açıklama daha yaptı.

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, Kurban Bayramı’nın üçüncü günü Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) sahne aldı. Konser öncesinde basın mensupları ile bir araya gelen Tilki, sahne kıyafetleri ve özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Basın mensuplarının, “Son zamanlarda sahne kıyafetleri çok konuşuluyor. Sizi bugün sade bir kıyafet ile gördük” sorusuna yanıt veren Tilki, “Benim tepki gösterilecek ekstra bir kıyafetim yok. İnsanlar her şeye tepki gösteriyor. Ona tepki gösteriyor, buna da tepki gösteriyor. O yüzden durmuyoruz, devam ediyoruz. Ne istersek giyiyoruz, ne istersek yiyoruz. Bu bir eleştiri değil. Bu benim alanıma ve özelime girmek. Ben kimsenin özeline girmiyorum. İnsanlar benim şarkılarımı eleştirebilir. Ama özeline giremez. Bu konular bana eleştiri gibi gelmiyor. Biraz taciz gibi geliyor,” dedi.

Kaynak:Gecce.com

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.