user
Mine Tugay: Kilolar alındı ama verilecek

Sıradaki içerik:

Mine Tugay: Kilolar alındı ama verilecek

e
sv

Furkan Palalı ve Ezgi Eyüboğlu aşk dolu anlarıyla Bozburun’da görüntülendi

37 okunma — 19 Haziran 2024 09:47

Bozburun tatilinde bir araya gelen Furkan Palalı ve Ezgi Eyüboğlu, aşklarını daha da pekiştirdi. Palalı, sevgilisi Eyüboğlu’na duygularını öpücüklerle ifade etti.

Oyuncu Furkan Palalı, uzun süredir aşk yaşadığı meslektaşı Ezgi Eyüboğlu ile yaz sezonunu açmak için Bozburun’a gitti. Çift, konakladıkları otelin plajında görüntülendi ve romantik anlarını paylaştı.

Ezgi Eyüboğlu, kırmızı bikinisiyle plajda güneşlenirken, şapka ve güneş gözlüğüyle kombin yaptı. Gün boyunca güneşin keyfini çıkaran çift, samimi anlar yaşadı. Palalı, sevgilisi Eyüboğlu’na defalarca öpücükler kondurdu, aşk dolu dakikalarını plajda paylaştılar.

Görüntülendiklerini fark eden çift, kameralara yakalanınca Palalı, sevgilisi Eyüboğlu’na pareosunu uzatarak onu korumak istedi. Sonra birlikte plajı terk eden çift, romantik anlarını objektiflere böyle yansıttı.

Furkan Palalı ve Ezgi Eyüboğlu’nun Bozburun’daki bu tatili, aşklarını ve mutluluklarını dolu dolu yaşadıklarını gösterdi. Çiftin romantik anları, hayranlarını da oldukça etkiledi.

Kaynak:Gecce.com

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.