user
Senkron Arabesque’den Yeni Tekli

Sıradaki içerik:

Senkron Arabesque’den Yeni Tekli

e
sv

İş insanı Erol Sabancı’ya ‘yalancı’ tanıklık şikayeti

29 okunma — 27 Mayıs 2024 06:07

Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Erol Sabancı’nın kızı Çiğdem Sabancı Bilen ile boşanma aşamasında olan iş insanı Faruk Bilen, bu defa kayınpederi ile adliyelik oldu. Kendisine düğün hediyesi olarak verilen 250 bin doların iadesi için açtığı davada kayınpederi Erol Sabancı’nın yalancı tanıklık yaptığını iddia eden Faruk Bilen, savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Erol Sabancı’nın tanık olarak verdiği ifadesinde ‘ben damadıma 250 bin dolar vermedim’ demesine çok üzüldüğünü belirten Faruk Bilen, “İki yıldır evden ve işimden atılmak süretiyle yaşadığım mağduriyetten çok, inanın ki kayınpederimin bu inkar durumuna üzüldüm. Erol Sabancı, ahlaki vicdanına sadık kalmayarak kızını ve kişisel menfaatlerini koruyarak gerçekleri saklamıştır” dedi.

EŞYALARINI VERMEDEN EVDEN KOVDU, BOŞANMA DAVASI AÇTI
Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Erol Sabancı’nın iş kadını kızı Çiğdem Sabancı Bilen’in kişisel eşyalarını vermeden kendisini evden kovduğunu ve asılsız iddialarda bulunarak boşanma davası açtığını iddia eden 27 yıllık eşi Faruk Bilen, ağır mağduriyet yaşadığını ve yoksunluklara sürüklendiğini iddia ederek 250 bin liralık nafaka davası açmıştı.

Eşinin ‘Ben artık Dolce Vita’ bir hayata geçiyorum. İstediğim gibi gezip eğleneceğim, arkadaşlarımla özgürce seyahat edeceğim’ şeklinde konuşarak özgürlüğünü ilan ettiğini öne süren Faruk Bilen, kayınpederi Erol Sabancı’ya olan bağlılığı nedeniyle yıllardır eşinin bu tutumuna sessiz kaldığını öne sürmüştü.

kaynak:gecce.com

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.