user
BALKAN ŞAMPİYONASI ÖDÜL TÖRENİ ÖREN SAHİLİNDE YAPILDI

Sıradaki içerik:

BALKAN ŞAMPİYONASI ÖDÜL TÖRENİ ÖREN SAHİLİNDE YAPILDI

e
sv

ALTIEYLÜL’DE TEMİZLİK İŞLERİ EKİPLERİ 7/24 SAHADA

24 okunma — 13 Mayıs 2024 07:44

Altıeylül Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların daha rahat ve temiz ortamda alışverişlerini yapabilmeleri için Altıeylül’de kurulan üstü kapalı ve açık semt pazarlarının temizliğini gerçekleştiriyor.

Altıeylül Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri günlük ve haftalık yapmış oldukları planlamalar doğrultusunda kırsal ve merkez mahallelerde temizlik faaliyetlerini sürdürüyor.

Altıeylül’de Pazar yerleri ekipler tarafından temizleniyor

Altıeylül’de her mahallede, her sokakta ve her caddede Altıeylül Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri gece-gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor. Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri yapılan haftalık ve günlük planlamalar doğrultusunda da temizlik faaliyetlerini sürdürürken; Altıeylül ilçesinde bulunan üstü kapalı ve açık semt pazarlarının da temizliğini gerçekleştiriyor.

Ekipler kırsal ve merkez mahallelerde planlamalar doğrultusunda temizlik faaliyetlerini sürdürüyorAltıeylül Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri; Kırsal ve Merkez Mahallelerde aktif olarak çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmalar arasında konteyner yıkama, pazar temizliği, yerkonlarının temizliği ve ilaçlanması, camilerin tuvaletlerinin bakımı ve çöplerin düzenli bir şekilde toplanması gibi faaliyetlerde bulunuyor.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.