user
BURHANİYE BELEDİYESİ KIRSAL MAHALLELERİ UNUTMUYOR

Sıradaki içerik:

BURHANİYE BELEDİYESİ KIRSAL MAHALLELERİ UNUTMUYOR

e
sv

VALİ’DEN 1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ MESAJI

31 okunma — 01 Mayıs 2024 08:16

Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu yayınladığı bir mesaj ile 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutladı. Ustaoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi:

Üretimden aldıkları güçle, emekleri ve alın teriyle ülkemizin gelişmesinde önemli katkılar sağlayan, ailelerinin ekonomik geçimlerini temin eden işçilerimizin çalışma hayatlarındaki bu özverili çabalarına değer verilmesi, işçilerimiz ve toplumun her kesimiyle olan yardımlaşma ve dayanışmanın arttırılması, çalışma hayatının sorunlarına çözüm getirilmesi amacıyla her yıl 1 Mayıs’ta “Emek ve Dayanışma Günü” olarak kutlamalar gerçekleştirilmektedir.

İşçilerimiz ve çalışanlarımızın emeği ile ülkemizin refah düzeyi artmakta, gelecek nesillere daha müreffeh bir ülke ümidiyle yarınlara güvenle bakmaktayız. Milletimiz, tarih boyunca köklü medeniyetimizin sahip olduğu insana değer veren, emeğe saygı duyan ve alın terinin soğumadan karşılığının verilmesini kutsal gören işvereniyle, emeğin karşılığını bugün olduğu gibi yarın da muhafaza ederek sürdüreceklerine yürekten inanıyorum.

Ülkemizin kalkınması ve gelişmesinde önemli ve değerli katkılarıyla daha güzel, daha güçlü yarınlar için özveriyle ve gayretle çalışan tüm çalışanlarımızın “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü” nü kutluyor, dostluk, kardeşlik, dayanışma duygularının artarak çoğalmasını temenni ediyorum.

İsmail USTAOĞLU Balıkesir Valisi

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.