REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
SON DAKİKA

Zımba Gazetesi

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

TÜM NİĞDE DERNEKLERİ KONFEDERASYONU YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
TÜM NİĞDE DERNEKLERİ KONFEDERASYONU YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR
29 Aralık 2022 - 17:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Konfederasyona ziyaretçi akını Ankara’da kurulan Tüm Niğde Dernekleri Konfederasyonu Genel Merkezi’ne hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.
Geçtiğimiz ay Ankara’da kurulun Tüm Niğde Dernekleri Konfederasyonu Genel Merkezine, Ankara’da görev yapan Niğdeli Bürokratlardan, sivil toplum kuruluşlarından, siyasetçiler ile çeşitli alanlarda faaliyet gösteren Niğde Derneklerinin Yönetim Kurulu üyeleri ile Niğdelilerden hayırlı olsun ziyaretleri yoğun bir şekilde devam ediyor.


GENEL MÜDÜR VE SAVCIDAN ZİYARET
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Çevre ve Etik Genel Müdürü Mehrali Ecer ve Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Manga, Tüm Niğde Dernekleri Konfederasyonu Genel Merkezi’ni ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Ziyarette Konfederasyon Genel Başkanı Mehmet Avşar ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelen Manga ve Ecer, Tüm Niğde Dernekler Konfederasyonunun hayırlı olmasını dileklerinde bulunarak, konfederasyonun Niğde için güzel çalışmalara imza atacağına inandıklarını belirttiler.
Tüm Niğde Dernekleri Konfederasyonu Genel Başkanı Mehmet Avşar ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Niğde için neler yapabiliriz bunları hep birlikte düşünerek ilimiz için çalışmalar yapacağız dedi.


BORDER’DEN ZİYARET
Ankara’da faaliyet gösteren Bor Kültür ve Dayanışma Derneği (BORDER) Başkanı Hacı Ahmet Yücel beraberinde BORDER Genel Sekreteri Tolga Coşkun ve BORDER Yönetim Kurulu Üyesi Genel Başkan Yardımcısı Aydın Zengin, Tüm Niğde Dernekleri Konfederasyonu Genel Merkezini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Tüm Niğde Dernekleri Konfederasyonu Genel Merkezinde Genel Başkan Mehmet Avşar ve Genel Sekreter Hürriyet Cemal Özkaynak ile bir araya gelen BORDER yönetimi hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, Niğde için yapılacak ortak çalışmalara ve projelere destek vereceklerini belirterek, fikir alışverişinde bulundular.
AVŞAR: ORTAK PAYDAMIZ NİĞDE
Tüm Niğde Dernekleri Konfederasyonu Genel Başkanı Mehmet Avşar, ziyaretlerden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bizi amacımız ortak paydamız Niğde. Niğde Dernekleri Konfederasyonu olarak hiçbir ayrım gözetmeksizin nerede yaşıyor olursa olsun tüm Niğdeli hemşerilerimizi kucaklamanın merkezi olacağız. Bu vesile ile yıllardır eksik kalan yönümüz olan Niğdelilik bilincinin oluşması için tüm Niğdeli bürokratlarımızla, siyasilerimizle, federasyonlarımızla, derneklerimizle ve bütün kesimlerle Niğde için ortak akıl, ortak hareket ederek ilimizi hak ettiği konuma getirmek için çalışacağız” dedi.

Türkiye Demir,Çelik İşletmeleri önceki dönem Genelmüdür Yardımcılığı yapan Niğde siyasetinin duayeni eski Tekelbakanımız rahmetli, Haydar Özalp bakanımızın oğlu emekli bürokrat Sayın Fahrettin Özalp Başkan,Tüm Niğde Dernekleri Konfederasyonu,G.M.K 37/2 Maltepe/Ankara bulunan adresimizde.Genelbaşkanımız Mehmet Avşar ve Genel Sekreterimiz Hürriyet Cemal Özkaynakı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu, memleketimizin geleceğine dair güzel istişarelerde bulunuldu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Emir’den ‘Neredesin Aşk”
GÜNLÜK HABER AKIŞI
BÜYÜK BEDEN ŞAHI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Elçin Sangu mahkemelik oldu!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Leyla Lydia Tuğutlu anne oldu!
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Seda Bakan Maldivler’de
SON DAKİKA HABERLERİ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu